No Comments »

Gusia zamieszkała w okolicy Żywca w domu z ogrodem.

Na dom czekała od szczeniaka. Gusia jako malutki szczeniak wraz ze swoim rodzeństwem trafiła do schroniska. Za wcześnie odłączone od matki, wyrzucone w pudle jak śmieci. Nie wszystkim szczeniakom się udało, ale ona żyje. Ze szczeniaka wyrosła piękna, radosna suczka. Kocha ludzi, przytulanie, zabawę. Dogaduje się z innymi psami, toleruje koty.

chip 616108000023732

GusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusiaGusia

No Comments »

Fermiś zamieszkał w Olkuszu w domu z ogrodem.

Fermiś (bo tak ma na imię) wraz z rodzeństwem został porzucony na klatce schodowej bloku w małej miejscowości. Stamtąd został zabrany do domu tymczasowego i oczekuje na własnego, odpowiedzialnego opiekuna. Pilnie szuka domu aby mógł dorastać u boku swojego właściciela.

Jest radosny i chętny do zabawy. Lubi figlować z rówieśnikami. Jest czujny, lubi czasem poszczekać na coś czego się wystraszy. Gdy zostanie pogłaskany nieśmiało prosi o więcej i więcej. Jest piękny, ale jeszcze nikt się w nim nie zakochał :( Przebywa z innymi psami i kotami. Wymaga podszkolenia w zachowywaniu czystości, zazwyczaj załatwia się na dworze (niekiedy zdarzy mu się jeszcze mała wpadka). Waży 8 - 9 kg.

chip 616108000023741

FermiśFermiśFermiśFermiśFermiśFermiśFermiśFermiśFermiśFermiśFermiśFermiś

No Comments »

Bryza zamieszkała w Płokach w domu z ogrodem.

Suczka jako szczeniak trafiła do schroniska, najprościej rozmnożyć własną sukę i wyrzucić przychówek! Aby nie zakończyć życia, w niebezpiecznym dla małego szczeniaka miejscu, trafiła do domu tymczasowego. Ale los nie jest dla niej łaskawy. Od kilku miesięcy bezskutecznie czeka na własnego opiekuna. Dlaczego? Za zwyczajna?

Bryza to pogodna, radosna suczka. Lubi się bawić, biegać. Wspaniale potrafi sobie sama zorganizować zabawę. Uwielbia piłki, gryzaczki, patyki… wszystko czym można się bawić. Szkoda tylko, że nie ma swojego opiekuna, który mógłby się bawić razem z nią. Kocha ludzi, czas z nimi spędzony. Pilnie szuka swojego człowieka, aby mogła żyć u jego boku, czuć się potrzebna, kochana.

Kastracja dofinansowana w ramach Akcji Kastracji Fundacji Przyjaciele Czterech Łap

chip 616108000023733

BryzaBryzaBryzaBryzaBryzaBryzaBryzaBryzaBryzaBryzaBryzaBryza

No Comments »

Pepa zamieszkała w Miechowie w bloku.

Pepa to około 5 letnia, nieduża suczka - waży ok 10 kg. Życie jej nie oszczędzało. Jako roczny pies trafiła do schroniska, tam zaraziła się poważną chorobą, która najczęściej kończy się śmiercią. Jej się udało, ale walczyła kilka miesięcy. Pozostał ślad, ma słabszą jedną tylną nóżkę i tik główki. Przez słabszą nogę nie ze wszystkimi schodami jest w stanie sobie poradzić, ale chodzi, biega, bawi się z innymi psami. Pepa to domowy pies, bardzo lubiący kontakt z człowiekiem. Kocha przytulanie i głaskanie. Jest bezproblemowa, nie niszczy, nie wyje, zachowuje czystość. Nie wymaga długich spacerów. Dobrze dogaduje się z innymi psami, obecność kotów jej nie przeszkadza, nie robi im krzywdy. Posiada aktualne szczepienia. Jest wysterylizowana.

chip 616093400028574

PepaPepaPepaPepaPepaPepaPepaPepaPepa

No Comments »

Selinka zamieszkała w Bydgoszczy w bloku.

Śliczna, spokojna sunia. Selinka jako malutka kuleczka została wyrzucona do schroniska! Jedna z jej sióstr tego nie przeżyła. Rozmnożyć i najprościej wyrzucić! Na dom czeka od szczeniaka, nikt nie zakochał się ani w niej ani w jej dwóch siostrach.

Kastracja dofinansowana w ramach Akcji Kastracji Fundacji Przyjaciele Czterech Łap

chip 616108000023736

SelinkaSelinkaSelinkaSelinkaSelinka

No Comments »

Mop zamieszkał w Krakowie w dzielnicy Grębałów w bloku.

Wyrzucony? Zagubiony? Niestety pies nie opowie swojej historii…
Mop został znaleziony wieczorną porą na ulicy w niedużej miejscowości. Biegał na oślep i szukał jedzenia. Nic nie widział, bo dredy zasłaniały mu oczy. Udało się go zwabić na karmę, dał się zabrać, było mu już wszystko jedno. Zziębnięty, wychudzony, zmęczony.

Na ten moment przebywa w domu tymczasowym i pilnie szuka własnego, odpowiedzialnego opiekuna. Jest niedużym psem, waży 13 kg. Nie jest już najmłodszy, może mieć 8-10 lat. Ma długą sierść, która wymaga pielęgnacji. Jest zaszczepiony na choroby zakaźne i wykastrowany. W domu nie niszczy, nie wyje. Toleruje inne psy oraz koty.

chip 616093900133438

MopMopMopMopMopMopMopMopMopMopMopMopMopMop

No Comments »

Suczka zamieszkała w Tymbarku w bloku.

Suczka wraz z matką trafiła do schroniska. Stamtąd została zabrana do domu tymczasowego i oczekuje na własnego, odpowiedzialnego opiekuna. Pilnie szuka domu aby mogła dorastać u boku swojego właściciela. Jest radosna i chętna do zabawy. Przebywa z innymi psami i kotami.

chip 616093900024205

NutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutkaNutka

No Comments »

Brazylia zamieszkała w Przegini Duchownej w domu z ogrodem.

Brazylka to towarzyska i radosna suczka. Bardzo pragnie być blisko swojego człowieka. Dostała swoją szansę, ze schroniska została zabrana do domu tymczasowego, po roku znalazła dom, ale z niego wróciła. Jej Pani wyjechała za granicę. Kolejny raz zawiódł ją człowiek. Dlaczego? Młoda, nieduża, radosna… Kto przygarnie?

Suczka toleruje inne psy oraz koty. Może zamieszkać w domu gdzie są dzieci. Jest domowym psem, nie zostanie wydana do budy.

chip 616093400036924

BrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazyliaBrazylia

No Comments »

Poker zamieszkał w Krakowie na Krowodrzy w mieszkaniu.

Domu szuka roczny, znaleziony pies w typie teriera walijskiego. Komuś się zgubił i ten ktoś go nie szuka? A może ktoś go wyrzucił bo ze szczeniaka wyrósł za energiczny i ruchliwy pies?

Tak Poker jak na młodego psa przystało jest ruchliwy i energiczny. Bardzo lubi spacery, bieganie, wąchanie. Do ludzi jest łagodny. Potrafi siadać na komendę, ale innych rzeczy trzeba go jeszcze nauczyć. Nie toleruje kotów, dlatego szukamy domu bez kotów.

Jest już zaszczepiony na choroby zakaźne i wykastrowany. Przed adopcją wymagane jest spotkanie przedadopcyjne. Przy adopcji podpisywana jest umowa adopcyjna.

chip 616093900133062

PokerPokerPokerPokerPokerPokerPoker

No Comments »

Tuptuś zamieszkał w Krakowie na Woli Duchackiej w mieszkaniu.

Tuptuś to pies znaleziony na ulicy, zagubiony i wychudzony. Obecnie przebywa w domu tymczasowym i szuka odpowiedzialnego opiekuna.

Pies jest młody, ma około 2 lata, waży 5 kg, jest wielkości kota. Wykastrowany, zaszczepiony na choroby zakaźne i wściekliznę. W domu zachowuje czystość, nie niszczy. Dogaduje się z innymi psami, toleruje koty. Może zamieszkać w domu gdzie są dzieci. Jest domowym psem, nie zostanie wydany do budy.

chip 616093400036922

TuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuśTuptuś