No Comments »

Bzik zamieszkał w Krakowie na Ruczaju w bloku.

Bzik to kociak, który jako maleństwo został znaleziony na blokowisku. Jego oczy wyglądały bardzo źle, nic nie widział. Osoba, która go znalazła zaniosła go do weterynarza aby został uśpiony. Zanim weterynarz to zrobił zadzwonił do mnie zapytać czy go wezmę, czy ma zakończyć jego życie.

Dałam mu szansę. Oczy udało się wyleczyć, chociaż ślad na rogówce pozostał. Ale kot widzi. Jest normalnie rozwijającym się kociakiem. Ciekawskim rozrabiaką, który wszystko musi sprawdzić i wszędzie wejść. Lubi ludzi, chętnie się przytula i mruczy.

Bzik urodził się najprawdopodobniej w maju 2013 roku. Toleruje inne koty oraz psy. Mieszka w mieszkaniu, załatwia się do kuwety. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i kastracja kota w odpowiednim wieku.

BzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzikBzik

No Comments »

Belcia razem z Bellą zamieszkały w miejscowości Wiśniowa w domu z ogrodem.

Belcia została znaleziona na wsi razem ze swoją matką. Reszta rodzeństwa zapewne nie przeżyła, jej się udało. Teraz przebywa w domu tymczasowym i poszukuje własnego opiekuna.

Belcia to radosny i energiczny kociak. Uwielbia zabawę, lubi ludzi. Dogaduje się z innymi kotami, do psów się przyzwyczaja. Załatwia się do kuwety, jest dwa razy zaszczepiona na choroby zakaźne oraz wysterylizowana.

BelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelciaBelcia

No Comments »

Bella razem z Belcią zamieszkały w miejscowości Wiśniowa w domu z ogrodem.

Bella to kotka wyrzucona na wsi. Chodziła po domach i szukała człowieka, który ją przygarnie, ale nikt nie chciał kotki.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym i poszukuje własnego, kochającego opiekuna. Mieszka w domu, załatwia się do kuwety. Jest spokojnym kotem lubiącym głaskanie. Toleruje inne koty i psy. Jest wysterylizowana i zaszczepiona na choroby zakaźne.

BellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBellaBella

No Comments »

Sony razem z Bazią zamieszkali w Krakowie na Prądniku Czerwonym w bloku.

Kocurek Sony przebywa w domu tymczasowym. Został uratowany z zakładu produkcyjnego gdzie nie czekało go za długie życie. Pilnie szuka domu aby mógł dorastać u boku swojego opiekuna. Jak to mały kociak jest radosnym rozrabiaką. Jest także wielkim przytulakiem, najchętniej zasypiającym na ludzkich kolanach. Niczego się nie boi, nie straszne mu są psy, ani inne koty.

chip 900250000078670

SonySonySonySonySonySonySonySonySonySonySonySonySonySonySonySony

No Comments »

Bazia razem z Sonym zamieszkali w Krakowie na Prądniku Czerwonym w bloku. 

Koteczka Bazia została wyrzucona na polnej łące jako malutkie kociątko. Obecnie czeka na dom w domu tymczasowym.

Jest wielkim, rozmruczanym przytulakiem. Uwielbia zabawę, lubi ludzi. Dogaduje się z innymi kotami oraz z psami. Załatwia się do kuwety, jest dwa razy zaszczepiona na choroby zakaźne. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i sterylizacja kotki w odpowiednim wieku.

chip 900250000078671

BaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBaziaBazia

No Comments »

Baśka zamieszkała w Krzeszowicach w domu z ogrodem.

Koteczka Baśka została wyrzucona na polnej łące jako mały, chory kociak. Obecnie czeka na dom w domu tymczasowym. Jedno z jej oczu było w bardzo złym stanie. Oczko zostało wyleczone, ale ślad na rogówce pozostał. W niczym jej to nie przeszkadza, ale czy to nie skreśli jej szans na dom? Czy ktokolwiek ją adoptuje?

Jest wielkim przytulakiem. Energiczna i odważna. Uwielbia zabawę, lubi ludzi. Nocą najchętniej śpi wtulona w człowieka. Dogaduje się z innymi kotami oraz z psami. Załatwia się do kuwety, jest dwa razy zaszczepiona na choroby zakaźne.

BaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśkaBaśka

No Comments »

Klusia zamieszkała w Krakowie na Bieżanowie w mieszkaniu.

Klusia moda, bura kicia. Koteczka wysterylizowana, zdrowa. Umie korzystać z kuwety. Niezły z niej grubasek :)

Szukamy dla niej domku gdzie raczej będzie jedynym kotem, ponieważ lubi pogonić inne kocie stworzenia. Do ludzi jak najbardziej pieściocha, ale głownie wtedy kiedy to ona ma na to ochotę. Ma swój charakter (jak to kobieta) i jeśli nie chce być głaskana po brzuszku to nie i koniec lub jeśli dziewczyna oznajmia, że wystarczy tego pieszczenia, to znaczy że wystarczy :) Zawsze wychodzi na powitanie, łasi się o nogi. Jest ciekawska.

Dużo śpi i chce dużo jeść co trzeba jej ograniczać. Lubi się bawić zabawkami. Ogólnie to jest z niej taka okrągła bura klucha, lubiąca wygrzewać się przy grzejniku :)

chip 616108000031779

KlusiaKlusiaKlusiaKlusiaKlusia

No Comments »

Karmel zamieszkał w Rzeplinie w domu z ogrodem.

Karmel kiedyś miał swój dom, gdzie był pieszczony i kochany, lecz przyszły wakacje i jego rodzina uznała, że czas się go pozbyć. Kotek został znaleziony w lesie. Okropnie wychudzony, wycieńczony, zaniedbany, z ogromną ilością kleszczy. Z każdym dniem w Domu Tymczasowym zaczął nabierać na wadze, rany po kleszczach się zagoiły, a sierść odzyskiwała blask.

Karmel to wspaniały, rudy kot o zielono - żółtych oczach. Ma ponad rok. Jest ciekawski jak na kota przystało i bardzo kocha być przy człowieku. Gdyby mógł to chodziłyby za domownikami krok w krok. Uwielbia spać i być głaskanym. Nie niszczy, nie drapie. Miauczy witając się z człowiekiem. Miauczy domagając się pieszczot. Miauczy informując, że chce coś przekąsić. Jednym słowem bardzo lubi “gadać” do człowieka :)

chip 616108000023650

KarmelKarmelKarmelKarmelKarmel

No Comments »

Florek zamieszkał w Krakowie na Klinach w domu z ogrodem. Do towarzystwa ma dwa koty oraz psa.

Kocurek Florek przebywa w domu tymczasowym. Pilnie szuka domu aby mógł dorastać u boku swojego opiekuna. Jak to mały kociak jest radosnym rozrabiaką.

FlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorekFlorek

No Comments »

Luzik zamieszkał w Krakowie na Dębnikach w bloku.

Luzik to kociak wyrzucony na wsi. Towarzyski, odważny i bardzo lubiący ludzi.

LuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzikLuzik